6 dôvodov, pre ktoré by ste si mali vybrať sedačku od nás

 

  1. SLOVENSKÝ VÝROBCA

Sme rodinná slovenská firma, ktorá do podnikania vkladá tie najlepšie vstupy, aby výsledok bol skutočne kvalitný, trvácny, aby zákazníkovi slúžil dlhé roky. Venujeme sa sedačkám a posteliam na mieru už 14 rokov. Sledujeme aktuálne trendy a pravidelne inovujeme dizajn.

  1. SEDAČKA NA MIERU

Predtým, ako vám sedačku na mieru vyrobíme, najskôr analyzujeme a pozorne načúvame vašim potrebám, aby ste skutočne dostali to, čo potrebujete. Následne to s presnosťou na 1 cm vyrobíme z najkvalitnejších materiálov.

  1. POUŽITÉ MATERIÁLY

Používame špeciálne poťahové materiály s vysokou odolnosťou, odolnosťou voči oderu (naše látky sa nedajú pretrhnúť a ani znečistiť), s jednoduchou údržbou a umývateľnosťou. Používame tkané hrubé látky utkané z jedného kusu. Ich pevnosť je ich silnou devízou. Na sedáky používame trojzložkové molitány, ktoré sú udržujú tvar 10 i 15 rokov. Medzi ostatné materiály patrí i masívne drevo, kvalitná oceľ, antialergénne materiály, anilinové kože.

Už nezáleží na tom, či na vašej sedacej súprave budú šantiť deti, vyvaľovať sa psík, alebo oddychovať manžel(ka). Naše sedačky sú pripravené poskytnúť komfort a oddych komukoľvek, malému či veľkému, ľahkému i ťažšiemu.

  1. ZÁRUKA

Za našou kvalitou si pevne stojíme, preto u nás nenájdete klasické 2 ročné záruky. U nás sú záruky nasledovné. Na látku je záruka až 5 rokov, na kostru sedačky je 4 roky. No a špeciálna záruka je na ostatné prvky ako trebárs i kovanie, kde je záruka doživotná.

  1. ŠETRÍME VAŠE FINANCIE I ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Tým, že vyrábame kvalitné produkty s dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou šetríme vaše financie. Uvedomujeme si, že v drvivej väčšine domácností je sedačka dlhodobou investíciou a my tento postoj plne chápeme a vítame. Kvalitným produktom zároveň aj znižujeme zaťažiteľnosť životného prostredia. Myslíme ekologicky.

  1. REFERENCIE

Nielen Erika, ktorá napísala uvedenú referenciu, ale aj mnohé referencie od Vás sú vysvedčením za naše úsilie. Ďakujeme za ne. Nie je nič pozitívnejšie ako dobrá spätná väzba na prácu, ktorá nás baví a napĺňa.

Nikde som nenašla sedačku, ktorá by sa mi páčila alebo hodila do obývačky. Až v štúdiu spánku a pohodlia mi vedeli ponúknuť to, čo som hľadala. Odporúčam! Erika