DIZAJNOVÉ A TOP PRODUKTY

DIZAJN

Chcete mať sedaciu súpravu, ktorá bude nadčasová? Bude moderná, so štýlom a bude z nej vyžarovať skutočne zmysel pre detail? Sedaciu, ktorá vyzdvihne priestor kde žijete a príjemne prekvapí každú návštevu? Objavte DIZAJNOVÉ kúsky z našej dielne, ktoré charakterizujú nielen sedačku ako takú, ale aj vašu osobnosť. V prípade dizajnových kúskov cena nie je prioritou.


Sedacia súprava TOMI – OZDOBA INTERIÉRU

Sedacia súprava TOMI je ozdobou každého interiéru, obzvlášť vynikne s farebnými doplnkami (vankúše). Kontrast pôsobí elegantne, nadčasovo a moderne. Môžete si vybrať zo širokej škály dostupných kvalitných materiálov a benefitom bude ľahká údržba a to i v prípade, že sedačka bude umiestnená u rodinky s malými deťmi. Tomi poskytuje plný komfort a 100% využiteľnosť. Mimoriadny záujem od našich zákazníkov je i na prevedenie v koži.

Prečítajte si o tejto sedačke viac.

 

 

 


Sedacia súprava METROPOL – MAXIMÁLNE POHODLIE

Sedacia súprava METROPOL vďaka sklápacím nastaviteľným opierkam a pevným podrúčkam je modelom, ktorý poskytuje maximálne pohodlie a komfort. Zamilujete si jej flexibilitu, oceníte prevedenie, kvalitu materiálov. Možnosť vyhotovenia aj na rozkladaciu 2-posteľ.  Kombinácie zvolených materiálov vytvárajú i zaujímavé farebné kombinácie.

Prečítajte si o tejto sedačke viac.

 

 

 

 


 Sedacia súprava DAYTON – JEDNODUCHO PRAKTICKÁ

Dayton má všetky dôležité prvky zhodné s modelom METROPOL, ktorý sme popísali vyššie. Ale má jeden pridaný benefit. Začína od nižšej štartovacej ceny.

Naši zákazníci si tento model jednoducho zamilovali. Jednofarebné prevedenie sedačky + vankúše iných farieb vytvárajú harmonický celok, ktorý očarí každú návštevu.

Možnosť vyhotovenia aj na rozkladaciu 2 posteľ. Sedačka je vhodná i pre rodiny s malými deťmi.

Prečítajte si o tejto sedačke viac.

 

 


usiakUŠIAK – Prémiový výrobok

Raz naživo vidieť je lepšie ako stokrát čítať. Príďte si pozrieť našu pýchu predajne a nechajte náš ušiak prehovoriť.

Zamilujete si ho tak, že už o pár hodín vám bude hovoriť pane. 

To ale nie je všetko, lebo je veľmi pohodlný, elegantný a prináša nádych luxusu.

Prečítajte si viac o tejto pýche našej predajne.

 

 

 

 


TOP PRODUKTY

Sedačky, ktoré označujeme TOP produktami ponúkajú vynikajúci pomer ceny a kvality vyhotovenia. Kvalitou rozumieme použité materiály a ich trvácnosť, presnosť vyhotovenia, zmysel pre každý detail a výsledok. Vzhľadom ku tomu, že TOP produkty sú výrabané najčastejšie, ich cena môže byť stlačená skutočne na minimum.

 


Sedacia súprava VIKTÓRIA  – POMER CENA/KVALITA

Viktória je prémiový výrobok s moderným dizajnom, dlhou trvácnosťou a skvelou cenou. Vyššia opierka je bezpečné útočisko pre váš denne namáhaný chrbát. Benefitom je ľahko udržiavateľný materiál.

Vyhotovenie sedačky samozrejme ponúkame presne na mieru, zo širokou dostupnosťou materiálov a farieb. Sedačka nemá možnosť rozkladu na lôžko.

Viktória má stabilné miesto v našej ponuke a vytvára i základnú paletu praktických a cenovo dostupných modelov.

Prečítajte si o tejto sedačke viac.

 

 

 

 


Sedacia súprava LEMANS s kreslom (či bez) LEMANS – MIMORIADNE OBĽÚBENÁ

Sedacia súprava LEMANS s rovnomenným kreslom je stvorená pre dlhú životnosť, ponúka vyššie podrúčky a vyššie operadlo.  Sedacia časť je vysúvacia a zabezpečuje i polohovateľné sedenie.

Taktiež ponúkame Lemans s výberom širokej škály materiálov a to vo všetkých možných prevedeniach, s kreslom či bez, s taburetkami či bez.

Cena za Lemans je veľmi prístupná a táto sedacia súprava sa preto teší mimoriadnej obľúbenosti.

Prečítajte si o tejto sedacej súprave viac.