Elegantná dvoj-sedačka s kreslom a taburetom.

Elegantná dvoj-sedačka s kreslom a taburetom.

Elegancia a komfort v jednom balení

Chcete dodať vašej chate alebo apartmánu ten správny dotyk elegancie a pohodlia? Ponúkame vám úžasnú bielu dvojsedačku so vzorom s kreslom a taburetom, ktorá zvýši krásu vášho dreveného interiéru. Naša nádherná sada nesie so sebou tradičné remeselné zručnosti slovenského výrobcu a dizajnový šmrnc, ktorý osloví každého náročného obyvateľa.

Kľúčové vlastnosti

1. Kvalita od slovenského výrobcu

Naša dvojsedačka, kreslo a taburet sú vytvorené slovenským výrobcom s dlhou históriou a tradíciou v kvalitnom nábytku. Každý detail je premyslený a vyrobený s najväčšou starostlivosťou.

2. Biela látka so vzorom

Biela látka s kvietkovým vzorom dodáva tejto sade šarm a eleganciu. Tento jemný vzor pridáva do vášho interiéru špeciálnu atmosféru a robí z neho miesto, kde sa budete cítiť príjemne.

3. Kompletná sada

Súčasťou tejto ponuky je dvojsedačka, kreslo a taburet. Vytvoríte si tak útulný kútik, kde sa budete môcť pohodlne usadiť a relaxovať po dlhom dni.

4. Hodí sa ku drevu

Táto biela sada so vzorom je ideálnym doplnkom k drevenému interiéru. Budete sa zaručene cítiť, akoby ste boli na vidieku, pričom sa nebudete musieť vzdať pohodlia moderného nábytku.

Tento set sa dá zakúpiť spolu, ale i jednotlivo. V prípade predaja jednotlivo sú ceny jednotlivých častí nasledovné: /uvedené ceny sú vrátane DPH/

  • sedačka 550 €
  • kreslo 350 €
  • taburet 100 €

V prípade ceny komplet je cena 1000 €.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.