Je to posteľ, či sedačka? Oboje

Slovíčko „univerzálne“ v sebe ukrýva význam všestranného použitia. Je ako desaťbojár – je dobrý vo viacerých disciplínach ale nie je top špičkový ani v jednej z nich. Ak sa povie, že sedačka je univerzálna, často sa tým myslí, že je dobrá na sedenie a v prípade potreby sa vie rozložiť na posteľ.

Našej firme sa po dlhotrvajúcom vývoji podarilo vytvoriť 100% sedačku, ktorá je zároveň 100% plnohodnotnou posteľou.

Žiadne kompromisy

Nespoznáte, že spíte na sedačke a nepocítite, že sedíte na rozkladacej posteli. Ak je váš byt alebo domček malý a potrebujete ušetriť každý centimeter štvorcový plochy, tak práve „sedačkoposteľ“ SOFABED je riešením pre vaše bývanie.

Ako je to možné?

V prvom rade je nutné povedať, že sedačka je postavená z poctivého masívneho dreva, takže zvládne skutočne záťaž 8 hodinového spánku a zároveň niekoľkohodinové sedenie po práci pri televízore alebo s návštevou. Toto je veľmi podstatná vec, pretože len skutočne robustné a silné materiály dokážu dlhodobo vydržať tak časté používanie, či rozkladanie.

Matrac, ktorý je opäť slovenskej výroby, sa zloží so sedačkou.
Teraz si môžete povedať, že takto ale dôjde k jeho deformácii v mieste prehybu, ktoré môžu následne pôsobiť nekomfortne.

Opak je ale pravdou. Tajomstvo je v špeciálnych matracoch, ktoré sú bez pamäťovej stopy a preto si uchovávajú dokonalý tvar aj pri väčšej záťaži.

Pri väčšine rozkladacích sedačiek sa odporúča prikúpiť plnohodnotný matrac. Platí to najmä v prípade, že sa ju človek rozhodne využívať na spánok častejšie. Takýto matrac je ale potrebné vždy z gauča zložiť a zbaliť.

V prípade sedačky SOFABED tento úkon odpadá. A opäť tak okrem roboty navyše šetríte aj priestor, keďže sedačka sa pekne zloží spolu s matracom.

Model SOFABED je možné upraviť na mieru podľa želania klientov až na 1cm presne, aby sme spolu s vami šetrili každučký priestor.

Jej praktickosť ocenia najmä vysokoškolskí študenti na privátoch. Decentný tvar je ako stvorený pre majiteľov chatiek. Výhodou je aj výber z viac ako 200 poťahových materiálov, z ktorých si vyberie skutočne každý.