Sedačky i na splátky bez navýšenia

Luxusné sedačky na splátky. Teraz nezaplatíte ani cent navyše

Vlastniť luxusný kus nábytku je v tejto dobe dostupnejšie ako kedykoľvek predtým. Niekto by si myslel, že za tým bude znížená kvalita prevedenia a horšie materiály ale opak je pravdou.

Čisto slovenský výrobca sedacích súprav a postelí Štúdio-spánku a pohodlia rozhodne nejde touto cestou.  Radi našim zákazníkom doprajeme dostupnú kvalitu a máme na to skvelé riešenie.

Je ním nákup na splátky bez navýšenia. Aké výhody pre vás táto možnosť ponúka?

Za týmto predajom nestoja tretie strany ani splátkové spoločnosti. Je len medzi vami a nami, ako si nastavíme splátkový kalendár.

Pri splatení do 5 mesiacov nezaplatíte ani cent navyše na úrokoch.

Nezaťažíte rodinný rozpočet jednorázovo ale investíciu si rozložíte rovnomerne.

Prémiová kvalita priamo zo Slovenska nebola nikdy dostupnejšia

Ak by ste si napríklad vybrali mimoriadne populárnu sedaciu súpravu Viktória za 1000 € a rozložili si splátky na 5 mesiacov, tak by z vášho účtu odchádzalo každý mesiac len 200 €. Po piatich mesiacov je tovar splatený a váš rozpočet neminie ani cent navyše a netrpí jednorazovým výdavkom.

O tom, že do kvality sa oplatí investovať vás asi nemusíme presviedčať. Kvalitná posteľ alebo sedačka sa vyznačuje konštrukciou z masívu, zdravotníckymi molitanmi a poťahom so špecializovanou nanotechnológiou, ktorú oceníte pri údržbe.

Presne na týchto vlastnostiach si zakladáme.

Aktualizácia článku: Nakúpiť na splátky môžete z celého nášho portfólia výrobkov a teda i kvalitné matrace a rôzne doplnky.

Ak ste nedočkaví môžete sa  podrobnosti opýtať na t.č. 0903 303 162 alebo cez email studio@studiospanku.sk.