PRE RODINY S DEŤMI

PREČO PRE RODINY S DEŤMI?

Sedačky, ktoré sme vyhotovili špeciálne pre rodiny s najmenšími a malými deťmi musia prechádzať zvýšenými kritériami najmä na:

 

  1.  ľahkú domácu údržbu (vyliate džúsiky, čajíky, polievky, znečistenia od čokolády, jogurtov a podobne)

  2. opakované zaťaženie

  3. absolútnu stálosť farieb (z dôvodu opakovaného čistenia)

  4. sú vhodné na extrakčné čistenie

  5. najpevnejšie materiály, kostra, spoje

 

Už nemusíte mať na vašej sedačke rôzne deky, ktoré chránia sedačku pred znečistením (ale naopak ju často zafarbia). Nemusíte mať vôbec sedačku, ktorá esteticky ani funkčne už nie je to, čo to bývalo, ale máte ju iba preto, že čakáte až deti odrastú.

 

Môžete mať sedačku, ktorá bude ozdobou vašej domácnosti a to NAPRIEK tomu, že je denne vystavená skúškam a vyzerá perfektne pre dlhú dobu.

 

Nech sa páči, zamilujte si nasledovné modely:


Sedacia súprava TOMI – OZDOBA INTERIÉRU Ak hľadáte sedaciu súpravu, ktorej životnosť a nezmenený dizajn vás nadchnú, Tomi je rozhodne správnou voľbou. S použitím našich odolných látok získate kus trvácneho nábytku a to i v prípade, že bude vystavovaná mnohým a opakovaným znečistením. Mimoriadny záujem od našich zákazníkov je i na prevedenie v koži, ktoré by sme odporúčali do rodiny s väčšími deťmi a bez domácich zvieratiek. Prečítajte si o tejto sedačke viac.    

 

 

 

 


 Sedacia súprava METROPOL vďaka sklápacím nastaviteľným opierkam a pevným podrúčkam je modelom, ktorý poskytuje maximálne pohodlie a komfort. Ak preferujete i mimoriadnu životnosť a odolnosť, ktorá by každej modernej sedačke chýbať nemala, môžete siahnuť práve po Metropole.  Možnosť vyhotovenia aj na rozkladaciu 2-posteľ.  Kombinácie zvolených materiálov vytvárajú i zaujímavé farebné kombinácie. Prečítajte si o tejto sedačke viac.        

 

 

 

 


Sedacia súprava DAYTON – JEDNODUCHO PRAKTICKÁ Dayton má všetky dôležité prvky zhodné s modelom METROPOL, ktorý sme popísali vyššie. Ale má jeden pridaný benefit. Začína od nižšej štartovacej ceny. A čo je dôležité, v zhotovení sme neurobili vôbec žiaden kompromis. Zachováva si extrémnu pevnosť, nadštandardnú odolnosť voči znečisteniu, špičkovú odolnosť voči oderom. Možnosť vyhotovenia aj na rozkladaciu 2 posteľ. Sedačka je vhodná i pre rodiny s malými deťmi. Prečítajte si o tejto sedačke viac.    

 

 

 

 


Sedacia súpravy HARDY – TÁ MÁ ŠMRNC Zákazníci definujú túto sedaciu súpravu HARDY ako jednu z najštýlovejších. Charakterizujú ju skosené podrúčky a vyššie operadlo, ktoré poskytne vašej chrbtici úľavu. Nemusíte sa obávať, tento model znesie toho neuveriteľne veľa so zachovaním jeho prvotného vzhľadu.  Zaliatie, zasypanie, natrúsenie, skákanie to sú tak nedôležité epizódy, ktoré nezohrajú žiadnu úlohu a vy sa budete tešiť z jej bezchybného vzhľadu naďalej. Prečítajte si o tejto sedačke viac.    

 

 

 

 


Sedacia súprava LEMANS s kreslom (či bez) LEMANS – MIMORIADNE OBĽÚBENÁ Sedacia súprava LEMANS s rovnomenným kreslom je stvorená pre dlhú životnosť, ponúka vyššie podrúčky a vyššie operadlo.  Sedacia časť je vysúvacia a zabezpečuje i polohovateľné sedenie. Taktiež ponúkame Lemans s výberom širokej škály materiálov a to vo všetkých možných prevedeniach, s kreslom či bez, s taburetkami či bez. Cena za Lemans je veľmi prístupná a táto sedacia súprava sa preto teší mimoriadnej obľúbenosti. Zachováva si mimoriadnu pevnosť a nezmenený vzhľad ani po tvrdých skúškach od vašich najmenších ratolestí.  Otestujte si jej schopnosti ešte dnes. Prečítajte si o tejto sedacej súprave viac.