Šrotovné na sedačkový spôsob

Šrotovné na sedačkový spôsob

Vymeň svoju starú za novú. Nehovoríme o osobe ale o sedacích súpravách. Tento mesiac spúšťame akciu, ktorá má pre zákazníkov 3 významné benefity. Ak ste doteraz váhali nad kúpou sedačiek, teraz je ten správny čas.

Stará sedačka

Ak prišiel najvyšší čas na výmenu sedačky, radi vám s tým pomôžeme. Vašu starú sedačku od vás zoberieme a zlikvidujeme. Vám odpadnú náklady s objednávkou kontajnera na nadrozmerný odpad alebo vlečky, ktorou by ste svoju starú sedačku preniesli na zberný dvor. Ten si berie cca 15 € za likvidáciu a odvoz by vás vyšiel tiež na približne 30 €. Dokopy až 45 € môžete ušetriť a to nie je všetko.

My vašu sedačku na naše náklady odvezieme a odborne ju zrecyklujeme, aby sme spoločne nezaťažili životné prostredie.

Nová sedačka

Starej ste sa zbavili a čo nová? V našej ponuke nájdete 16 modelových rád sedačiek a kresiel už od 230€. Všetky do jednej sú vyrobené z kvalitnej masívnej konštrukcie, kvalitných výplní a špičkových poťahov. Viac ako 200 rôznych farieb a vzorov poťahových materiálov sedačiek uspokoja aj toho najvyberanejšieho zákazníka.

Nová sedačka so zľavou 20%

Čo by ste povedali, keby sme vám ako odmenu za likvidáciu starej sedačky dali zľavu 20% na novú z našej aktuálnej ponuky?

Vedeli by ste oceniť, akú hodnotu má vaša stará sedacia súprava?

Pri 20% zľave na nové sedačky môžete ušetriť aj 400 € a to sa už skutočne oplatí. Prirátajte si k tomu poplatky za odvoz a likvidáciu sedačky. Tieto peniaze si môžete nechať na ďalšie nákupy napr. na Vianoce.

Akcia platí do odvolania.

Využite túto jedinečnú možnosť a trávte zimné večery na novej pohodlnej sedačke s vedomím, že ste pomohli životnému prostrediu a najmä svojej peňaženke.

Navštívte nás v našom showroome v Žiline na ulici Prielohy 1/C v Obchodnom centre bývania LIVING a nechajte komfort vstúpiť do vašej obývačky.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.