Výhody rohových sedačiek

Rohové sedačky sú stále neuveriteľne populárne. Je jedno, či máte malý alebo veľký obývací priestor. Tento typ sedačky si nájde miesto v každej obývačke.

Rohovú sedačku zväčša umiestňujeme do rohu miestnosti a je to zároveň aj jej najväčšia výhoda. Vďaka nej tak nevzniknú v priestore „hluché“ miesta, ktoré by sme inak vyplnili kvetinou alebo iným kusom nábytku. Jej miesto ale nemusí byť zákonite len v rohu. Pri väčších obývačkách vieme vytvoriť zaujímavé riešenie tým, že ju umiestnime medzi obývačku a napr. kuchyňu. Týmto trikom opticky priestor predelíme. Zároveň pritom ostane vzdušný a priestranný.

Náš tip
Odporúčame umiestniť rohovú sedačku do kúta, ak je obývačka malá. V prípade, že je priestor väčší, skúste zvážiť jej umiestnenie do priestoru.

Veľkým prínosom tohto typu je aj možnosť rozloženia. Tým vytvoríte dočasné miesto pre spánok vašej návštevy.

Niekedy sa môže stať, že sedačka do bytu vojde bez problémov ale samotný roh narobí vrásky na čele nových majiteľov. Ak máte užšie dvere a obávate sa, či tade roh vojde, poraďte sa s odborníkmi z našej firmy.

Veľa ľudí si myslí, že rohovou sedačkou sú veľmi limitovaní. Môže sa stať, že vám na jednej strane chýba pár centimetrov priestoru, aby ste získali ďalšie miesto na sedenie. Naši zákazníci mimoriadne oceňujú fakt, že dokážeme prispôsobiť rohovú sedačku ich požiadavkám a upraviť sedačku na presnosť 1 cm. Získajú tak rohovú sedačku, ktorá nádherne zapasuje do proporcií ich obývačky. Oceňujú to predovšetkým tí, ktorí túžia po takomto type sedačky ale majú priestorové limity a každý získaný centimeter je pre nich dobrý.

Potrebujem ľavý alebo pravý roh?

Pri určovaní toho, čo zákazník potrebuje, vznikajú často nezrovnalosti. Pomôžeme vám určiť, akú rohovú sedačku potrebujete práve vy.

Postavte sa čelne k sedačke. Ak je roh po pravej strane, sedačka je pravá. V prípade, že je roh po vašej ľavici, jedná sa o ľavú rohovú sedačku.

Ktoré sú najpopulárnejšie modely?

Trend obľuby rohových sedačiek neobišiel ani nás. Preto v našom portfóliu nájdete hneď niekoľko rohových sedačiek, ktoré vás nadchnú svojou jednoduchosťou ale zároveň účelnosťou a krásou.

Všetky sú zhotovené v našej dielni s použitím kvalitných materiálov. Stabilitu a dlhovekosť zabezpečuje konštrukcia z masívu. Vyše 200 rôznych poťahov zabezpečí aj estetickú stránku vašej sedačky.

Naši zákazníci milujú rohovú sedačku Viktoria, ktorá je tak jednoduchá ale pritom krásna. Mimoriadnej obľube sa teší aj rohová sedačka Tomi s vyššími podrúčkami a vyšším operadlom. Za najštýlovejší model naši zákazníci označili model Hardy, ktorý je zároveň mimoriadne odolný.