VYSOKO ODOLNÉ SEDACIE SÚPRAVY (vhodné i do rodín s domácimi miláčikmi)

MÁTE DOMÁCE ZVIERATKÁ ?

Tak to rozhodne potrebujete sedačku, ktorá toho skutočne dosť vydrží:

Milovníkov domácich zvieratiek je medzi nami viac ako dosť. Už našťastie nemusíte robiť žiaden kompromis medzi estetickou a stále krásnou sedačkou a obmedzovaním vášho zvieracieho člena rodiny, ktorý si ju podobne ako vy zamiluje.

Medzi super pevné kúsky sedačiek patria tieto:


 Sedacia súprava Victoria

Jeden z najpredávanejších modelov našich sedačiek. Ponúka nekompromisný pomer cena / výkon. Pevné spracovanie, robustnosť a kvalitné materiály ju predurčujú i do rodín, kde domáce zvieratká sú vaši členovia rodiny.

Táto sedačka je zaradená i do našej kategórie TOP PRODUKTOV.

Prečítajte si o Viktórii viac.

 

 

 

 

 


Dokonalý vzhľad sedacej súpravy Hardy v nadčasovom poťahovom materiály DUO(5ročná záruka). Rozmer sedacej súpravy: 250x300cm Sedacia súprava Hardy

Sedaciu súpravu si väčšina ľudí nekupuje na obdobie jedného až dvoch rokov. A my to dobre vieme. Vyrábame i modely, ktoré vydržia dlhé roky k spokojnosti zákazníkov. Hardy je zástupcom triedy sedačiek, ktoré vydržia a budú robiť radosť celé roky.

Znečistenie zotriete jednoducho handričkou. Jednoduchšie to už nejde. 

Prečítajte si o Hardy viac.

 

 

 


 Sedacia súprava Lemans

Sedacia súprava, ktorá sa hodí do každého menšieho priestoru. Je kompaktná, ale stále plne pohodlná. A naviac, s možnosťou rozkladu na lôžko.

Vaša návšteva určite ocení kvalitný ničím nerušený spánok. 

Poznáte inú kompaktnú, pevnú a rozkladaciu sedačku, ktorá vydrží roky?

Pozrite si viac vyhotovení Lemans.

 

 

 


Sedacia súprava TOMI – OZDOBA INTERIÉRU

Sedacia súprava TOMI je ozdobou každého interiéru, obzvlášť vynikne s farebnými doplnkami (vankúše). Kontrast pôsobí elegantne, nadčasovo a moderne. Môžete si vybrať zo širokej škály dostupných kvalitných materiálov a benefitom bude ľahká údržba a to i v prípade, že sedačka bude umiestnená u rodinky s malými deťmi. Tomi poskytuje plný komfort a 100% využiteľnosť. Mimoriadny záujem od našich zákazníkov je i na prevedenie v koži. Prečítajte si o tejto sedačke viac.