Zelená sedačka? Nezavrhujte túto možnosť pokým neuvidíte FOTO

Aké sú vaše priority pri výbere sedačky? Pohodlie? Samozrejme, je veľmi dôležité, ak dokonca nie je úplne TOP. Použité materiály? Plne súhlasíme. Kvalitný masív, doplnený ergonomickou výplňou a špičkovým poťahom je garancia dlhoročnej spokojnosti.

A čo tak vzhľad? Nebudeme si klamať. Farba poťahového materiálu zohráva pri výbere dôležitú úlohu. Premýšľali ste niekedy nad tým, ako by váš nový gauč vyzeral v zelenej farbe?

Je to farba ako každá iná, tak prečo nie. Táto farba nepatrí medzi najpopulárnejšie na sedacích súpravách ale pri troche dizajnového citu vie v priestore nádherne vyniknúť.

Zelená farba je pre ľudské oko absolútne prirodzená. Vzniká zmiešaním chladnej a pokojnej modrej farby s teplou a sviežou žltou farbou. Vďaka tomu zelená farba pôsobí na človeka pokojne, harmonicky. Má v sebe aj dynamiku, ktorá sa spája s prírodou ( zmena ročných období ). Po tejto farbe siahajú často kreatívni a emotívni ľudia, ale neberte to ako pravidlo.

Táto farba má veľkú výhodu, že existuje nepreberné množstvo farebných odtieňov od pastelovo zelenej až po elegantnú smaragdovú. Jemnejšie odtiene odporúčame do svetlejších priestorov s mnohými prírodnými prvkami. Vďaka tomu vynikne prirodzenosť tejto farby a navodzuje sa dojem lúčnej scenérie, čo blahodarne pôsobí na psychiku človeka.,

Tmavšie odtiene mimoriadne pekne vyniknú v priestore ladenom do šedých farieb s mnohými štruktúrami. Asi najlepšie to dokumentuje nasledujúca fotka priamo od nášho klienta.

 

Mnohé prvky ako vzorovaný koberec, obrazy, tehlová stena zjemňujú masívny dojem zo sedačky. Zároveň neutrpel celkový dojem z elegancie. Menšie vankúše pomáhajú prepojiť tieto kontrasty a vďaka tomu pôsobí sedačka prirodzene a zároveň pritiahne oko návštevy hneď pri príchode.

Dáte aj vy „zelenú“ zelenej? Alebo sivej, či hnedej? Preferujete béžovú? U nás v Štúdiu spánku nájdete viac ako 200 rôznych farieb a vzorov poťahových materiálov. Navštívte nás v showroome na ulici Prielohy 1/C v Obchodnom centre bývania LIVING.