Poťahy

Kolekcia Italvelutti

Všetky poťahové materiály z kolekcie ITALVELLUTI sa vyznačujú výnimočnou nanotechnológiou, ktorá chráni látku proti zašpineniu a škvrnám rôzneho druhu. Táto technológia sa nazýva ZERO SPOT SYSTÉM.

Mokré škvrny

Látka nepohlcuje mokré škvrny a tým zabraňuje ich preniknutiu do vnútra. Na odstránenie takejto škvrny nám postačí savá bavlnená handrička.

Suché škvrny

Odstraňovanie suchých škvŕn je tiež veľmi jednoduché. Postačí vlhká bavlnená handrička. V prípade náročnejších škvŕn (guličkové pero a pod.) stačí použiť trocha alkoholu alebo neolejnatého rozpúšťadla.

Zero Spot systém

Umožňuje látke zachovať priedušnosť a tepelný komfort. Látky s týmto systémom majú dlhú životnosť a farby-stálosť.

Koža Sauvage – Európska hovädzia koža s ľahko brúseným lícom. Ľahko upravená mechanickým vzorom. Pololesklá, prirodzená na dotyk. Semi-anilinová koža, melírovaná, hrúbka 0,9 – 1,0 mm.
Pravá koža Florida: Príjemná hovädzia koža, ktorá je zbavovaná prirodzených nedokonalostí, zbrusovaná a potláčaná daným dezénom. Je veľmi vhodná na výrobu moderných sedacích súprav. Dodáva im eleganciu a dlhotrvajúcu stálosť. Dodávateľ TALIANSKO
EXKLUZÍVNÁ – Prírodná anilínová koža Bonanza: Najprijemnejšia a najjemnejšia anilínová koža, ma vynikajúce termoizolačné vlastnosti. Pri anilínových kožiach je prípustná zmena farebného odtieňa, takisto jemné poškodenie – tieto znaky dokazujú originalitu a robia kožu jedinečnou a hodnotnou.
Semianilínová koža PORTO FINO: Táto koža nesie v sebe mix vlastností prekrytej a anilínovej kože. Zachováva si jemnosť na dotyk a prirodzený vzhľad anilínových koží a zároveň sa špeciálnou úpravou dosahuje jednotnejšia farba.
Jedná sa o vysoko odolný poťahový materiál. Látka,ktorá nepohlcuje mokré škvrny a tým zabraňuje ich preniknutiu do vnútra. Na odstránenie takejto škvrny nám postačí savá bavlnená handrička.
Ľahko-čistiteľná látka, ktorá v sebe skrýva najvyššiu kvalitu, decentné a elegantné farby. Ľahké čistenie pomocou čistej vody a neutrálneho mydla. Látka je nealergická, antibakteriálna, netoxická
Nová generácia látok kombinujúcich Kvalitu a odolnosť s nadčasovým designom a eleganciou. Vysoká odolnosť proti oderu, vysoka odolnost proti žmolkovaniu, vysoka odolnosť proti UV žiareniu, hypoalergénna, mäkká na dotyk.
Nová generácia látok kombinujúcich Kvalitu a odolnosť s nadčasovým designom a eleganciou. Vysoká odolnosť proti oderu, vysoka odolnost proti žmolkovaniu, vysoka odolnosť proti UV žiareniu, hypoalergénna, mäkká na dotyk.
Revolučná povrchová úprava, ktorá umožňuje odstrániť povrch pomocou vody. Údržba je tak veľmi jednoduchá, že ju odstránite za minimum času.
Látka nepohlcuje mokré škvrny a tým zabraňuje ich preniknutiu do vnútra. Na odstránenie takejto škvrny nám postačí savá bavlnená handrička. Odstraňovanie suchých škvŕn je tiež veľmi jednoduché. Postačí vlhká bavlnená handrička. V prípade náročnejších škvŕn (guličkové pero a pod.) stačí použiť trocha alkoholu alebo neolejnatého rozpúšťadla.
Látka,ktorá nepohlcuje mokré škvrny a tým zabraňuje ich preniknutiu do vnútra. Na odstránenie takejto škvrny nám postačí savá bavlnená handrička. Odstraňovanie suchých škvŕn je tiež veľmi jednoduché. Postačí vlhká bavlnená handrička. V prípade náročnejších škvŕn (guličkové pero a pod.) stačí použiť trocha alkoholu alebo neolejnatého rozpúšťadla.
je látka s krátkym vlasom a jemnou, rôznofarebnou väzbou. Je veľmi príjemná na dotyk. Vysoká priedušnosť zaručuje veľmi dobrý tepelný komfort látky.